2030*

כי צריך דירה בחיים

כל הכלים החדשניים ביותר למציאת הדירה שלך בנוחות

40 שנות ניסיון

הפתרון היעיל ביותר בדרך למציאת הדירה

מחיר כשהם נוסקים ועולם הנדל"ן במצוקה, כך שחיפושים למציאת דירה נורמלית וטובה למשפחה בישראל, נהייתה מורכבת מתמיד, 'ישא ברכה' מביאה לכם את הפתרון הטוב והיעיל בדרך שלכם למציאת הדירה המותאמת עבורכם.

חברת ישא ברכה מספקת שירותי מידע על דירות המוצעות למכירה ולהשכרה בירושלים ובסביבותיה כבר למעלה מ-40 שנה. נשלח באמצעות דוא"ל, טלפון, טלפון נייד או פקס, כשלקוחות החפצים יכולים להגיע לסניפי החברה בירושלים, בני ברק ובית שמש כדי להתעדכן.

ההצטרפות לשירות על בסיס מנוי חודשי וללא דמי תיווך. תקופת כל מנוי עומדת על חודש, כשהתשלום הוא חודשי ולא התחייבות! ההרשמה למנוי והגדרת הגדרות טלפונית או בטופס כאן.

החברה עובדת עם מערכת מקצועית, מפיצה מידע ממוקד עבור כל לקוח ולקוח על סמך דרישות ותנאים, שהוגדרו מראש בזמן ההרשמה למנוי. המערכת מתוחזקת ומעודכנת 24 שעות ביממה – רק דירות פנויות מפורסמות במאגר, ודירות שנמכרו או שהשכרו נמחקות מידית מהמאגר. לאחר קבלת תוצאות הרצויות מהמערכת, יוצר לקוח קשר ישיר עם בעל הדירה – ללא תיווך! לקוחות המבקשים את הטלפונית, יכולים להתקשר לבעל הנכס באופן דרך הטלפונית.

מעדכנת את שמאידית או לגבי דירות שנוס למאגר או לגבי שינויים בדירות, שבהן התעניינו בעבר (לדוגמה: אם מחירה של דירה ירד). העדכונים לשלוח אל מכשיר הסלולרי של שיחה באמצעות שיחה חוזרת.

מידע לבעלי דירות

המידע מפורסם במאגר הדירות בחינם וללא דמי תיווך.

חברת ישא ברכה תפנה את המידע באופן מיידי ללקוחות הרלבנטיים לסוג הדירה. בעלי הדירות מעורבים בתוכן המודעה ובאופי הפרסום שלה, ויכולים לבחור את קהל היעד שלה. כמן כן, באפשרותם לעדכן באופן שוטף, באמצעות פנייה לישא ברכה, את המודעה, לרבות: שינוי מחיר, הוספת פרטים או השמטתם.

איחולינו כי תמצאו את הדירה שלכם ביתר קלות ובמינימום מאמץ
בברכת יישוב טוב ומהיר