2030*

דירות להשכרה

הצטרפות למנוי לחיפוש דירות להשכרה

נמאס לכם לחפש כל היום דירות? זה נגמר! אנחנו כאן כדי לספק את הפתרון היעיל והממוקד ביותר לחיפוש הדירה שלכם. עם ניסיון של למעלה מ-40 שנה, המערכת שלנו מציעה את מיטב הדירות  בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם.

 

דירות להשכרה – למה דווקא איתנו?

בכל הנוגע למציאת הדירה המושלמת, חברתנו מציעה את הפתרון היעיל ביותר. עם ניסיון של למעלה מ-40 שנה, חברתנו מעניקה שירותי מידע על דירות להשכרה בירושלים, בני ברק, בית שמש וסביבותיהן. אז למה כדאי לכם לבחור בנו?

 • 1. מערכת מקצועית:
  אנו פועלים עם מערכת מקצועית, המבטיחה שכל לקוח מקבל מידע ממוקד בהתאם לדרישותיו ותנאיו הספציפיים. המשמעות היא שהרישומים שאתם מקבלים תואמים להעדפות שלכם, וחוסכים מכם את הזמן של סינון אפשרויות לא רלוונטיות.
 • 2. עדכון בכל שעות היממה:
  המערכת שלנו מתוחזקת ומתעדכנת כל הזמן מסביב לשעון. המשמעות היא שמפורסמות אך רק דירות פנויות, וברגע שדירה הושכרה היא יוצאת מידית מהמאגר. אנו מבטיחים שתמיד יוצגו בפניכם דירות רלוונטיות בלבד.
 • 3. קשר ישיר, ללא דמי תיווך:
  אחד היתרונות המרכזיים שלנו הוא היכולת ליצור קשר ישיר עם בעלי הדירות, ללא דמי תיווך! כך אתם רשאים לנהל משא ומתן ישירות עם בעל הנכס. אנו מאפשרים לכם שליטה מלאה בחיפוש אחר הדירה הבאה שלכם וחסכון משמעותי.

 

או מלאו את הטופס והרשמו

המערכת שלנו 

מערכת "ישא ברכה" פועלת באופן פשוט ויעיל. מתחילים ברכישת מנוי ומגדירים את הדרישות והתנאים שלכם לחיפוש הדירה הרצויה – שלב זה הוא חשוב מכיוון שהוא מאפשר למערכת לסנן ולספק לכם מידע ממוקד התואם לצרכים הספציפיים שאתם בוחרים.

לאחר שנרשמתם למנוי, המערכת שלנו מתחילה לעבוד עבורכם. היא מתעדכנת באופן רציף ומבטיחה שרק דירות פנויות יופיעו, אלה שכבר הושכרו יוסרו מיידית. כדי לספק לך את התוצאות, אנו מציעים מספר ערוצי תקשורת. אתם יכולים לבחור לקבל את המידע באמצעות דואר אלקטרוני, טלפון, טלפון נייד, או אפילו באמצעות פקס. 

עם הניסיון הרב שלנו בשוק הדירות, אנו מבינים את הדחיפות והחשיבות של מציאת הדירה המתאימה במהירות. זו הסיבה שהמערכת שלנו מתוחזקת ומתעדכנת כל הזמן, מה שמבטיח שרק דירות פנויות יתפרסמו במאגר.

אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים כאשר אתם בוחרים במערכת שלנו, אתם ניגשים למידע העדכני והמדויק ביותר. המערכת פועלת מסביב לשעון, ומבטיחה שלא תפספסו שום הזדמנויות פוטנציאליות. ברגע שהמערכת מוצאת דירה התואמות את דרישותיכם, המידע נשלח אליכם מיידית דרך ערוץ התקשורת המועדף עליכם. המשמעות היא שתוכלו לקבל עדכונים וליצור קשר עם בעלי הדירות בזמן שנוח לכם.

 

מנוי חודשי משתלם

 • גישה לרישומים בלעדיים:
  בהצטרפות למנוי שלנו, אתם מקבל גישה למגוון רחב של דירות בלעדיות בירושלים, בני ברק, בית שמש וסביבותיהן. רישומים אלה מותאמים לדרישות ולתנאים הספציפיים שלכם. עם 'ישא ברכה', לא תבזבזו זמן בסינון אפשרויות לא רלוונטיות, במקום זאת, יהיה לכם מבחר של דירות התואמות את ההעדפות שלכם.
 • קשר ישיר עם בעלי הדירות:
  אחד היתרונות המרכזיים שלנו הוא היכולת ליצור קשר ישיר עם בעלי הדירות. זה מבטל את הצורך במתווך או בדמי תיווך, ובכך מאפשר לכם לנהל משא ומתן ישיר עם בעל הנכס. יתרון משמעותי זה חוסך לכם כסף ומבטיח תהליך השכרה נכון ללא צד שלישי.
 • אין התחייבות לטווח ארוך:
  בניגוד למינויים אחרים שנועלים אתכם בחוזים ארוכים, אנו מציעים תוכנית מנוי חודשית ללא כל התחייבות ארוכת טווח. המשמעות היא שיש לכם את החופש לבטל או להשהות את המנוי שלכם בכל עת.