2030*

דירות למכירה – מציאת הדירה המושלמת ללא דמי תיווך

שוק הנדל"ן הכולל בתוכו דירות למכירה הולך ומתייקר, ונראה שמגמה זו הולכת להחמיר בשנים הקרובות. עליית המחירים המתמדת הולידה ריבוי מתווכים הגובים מחירים מופקעים בעבור שירותיהם. במציאות זו נראה שאין מוצא מלבד לשלם מחירי עתק עבור שירותי תיווך… האמנם? חברת "ישא ברכה" מספקת שירותי מידע מדויקים ואמינים, ללא דמי תיווך וללא התחייבות.

 

דירות למכירה – הקושי האין סופי במציאה

רכישת דירה היא עסק מורכב מכמה היבטים – ראשית כל, הקונה צריך להיות מעורה בעולם הנדל"ן, ולהכיר על בוריו את השוק העכשווי ואת מגמותיו העתידיות. שנית, החשיפה לדירות הזמינות בצורה עצמאית היא קשה, והיא דורשת מלאכת סינון מתמדת הגוזלת מהמחפש זמן יקר. נקודה נוספת המקשה על רכישת דירה היא היעדר מקורות מידע אמינים – האם הדירה המפורסמת באתר עדיין רלוונטית? האם המודעה מעודכנת בנוגע למחיר? קשיים אלה מביאים לכך שאנשים רבים נאלצים לפנות למתווכים, הגובים מחירים גבוהים תמורת שירותיהם. יישא ברכה נועד לתת מענה למציאות זו, והוא מציע חלופה אמינה ואיכותית לבעיה זו.

 

ישא ברכה – ככה קונים דירה

מאגר הדירות של ישא ברכה כולל מבחר עצום של דירות מכל רחבי הארץ. מאגר הדירות מתעדכן באופן שוטף 24 שעות ביממה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שכל הדירות הנמצאות במאגר זמינות לרכישה. פרסום הדירות במאגר נעשה ללא תשלום, דבר המאפשר לו לשמש כאחד ממאגרי הדירות הגדולים בישראל. בעת ההרשמה לשירותי יישא ברכה יש להזין את פרטי הדירה אותה אתם מחפשים. לאחר תום ההרשמה ניתן לקבל מידע אודות דירות חדשות במייל, בטלפון או באמצעות הפקס. העדכון כולל את פרטי הדירה ואת פרטי המפרסם, כך שיצירת הקשר בין הקונה למוכר נעשית באופן עצמאי ללא דמי תיווך או עמלות נוספות.

 

כל היתרונות של יישא ברכה

אמינות

כל הדירות המופיעות במאגר הינם זמינות. דירה שנמכרת מוסרת מיידית מהמאגר, כך שגם הקונים נהנים ממידע עדכני ומדויק, וגם המוכרים נהנים מכך שלאחר המכירה איש לא פונה אליהם.

חיסכון

דמי ההרשמה לשירותי יישא ברכה נמוכים בהרבה מדמי התיווך המקובלים בשוק. לפני ההרשמה ניתן לבקש דוגמה לשירותי החברה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאינכם מוציאים כסף לשווא.

עדכניות

מנויי החברה מקבלים הודעה מיידית בנוגע לכניסת דירה שתואמת את נתוני החיפוש שלהם למאגר. ההודעה עשויה להיות באמצעות הטלפון, מייל או הודעת פקס. מיד עם קבלת ההודעה ניתן לפנות למפרסם הדירה, ולעיתים קרובות אנו שומעים על עסקאות שנסגרו בשעות ספורות מרגע פרסום הדירה.

 

לסיכום

אם אתם מחפשים דירות למכירה או שאולי אתם מעוניינים לפרסם אחת כזאת, ישא ברכה הוא המקום הנכון עבורכם. עם מגוון רחב של דירות למכירה ודירות להשכרה יד 2 התואמים את הקריטריונים שלכם, ניסיון של למעלה מ-40 שנות עבודה בתחום, כמובן מאגר לקוחות בלעדי וכמובן ללא דמי תיווך, אין ספק שזה המקום המושלם עבורכם למצוא דירה חדשה או לפרסם אחת כזו

דירות למכירה