2030*

פרסום דירות להשכרה חינם

פרסום דירות להשכרה חינם מעולם לא היה קל כל כך! אנו מעניקים הזדמנות ייחודית לבעלי דירות. פרסמו את הדירות שלכם להשכרה במערכת שלנו, ללא תשלום! 

 

פרסום דירות להשכרה חינם – למה כדאי לפרסם אצלנו?

אם אתם מעוניינים להגיע לקהל לקוחות ממוקד ובלעדי, ישא ברכה הוא הבחירה המושלמת עבורכם. עם למעלה מ-40 שנות ניסיון במתן שירותי מידע על דירות להשכרה, האתר שלנו ביסס את עצמו כפלטפורמה אמינה, משתלמת ומומלצת. 

אחד היתרונות המרכזיים של פרסום באתר שלנו הוא שאנו מציעים את הפרסום ללא עלות, כן לגמרי בחינם! ישנם אין ספור פלטפורמות אחרות שעשויות לגבות עמלות גבוהות עבור רישום דירות, אנו מאמינים במתן שירות הוגן, מקצועי ובעל ערך גם לבעלי הדירות וגם לדיירים הפוטנציאליים ללא כל נטל כלכלי.

יתרה מכך, האתר שלנו הוא בעל מאגר בלעדי של לקוחות שנרשמו כדי לקבל גישה לדירות ייחודיות. לקוחות אלו מחפשים באופן פעיל נכסים בלעדיים ומוכנים לשלם דמי מנוי בכדי למצוא את הדירה הנכונה עבורם. על ידי פרסום אצלנו, בעלי הדירות מכניסים את עצמם לקהל לקוחות בלעדי אשר עשוי להגדיל משמעותית את הסיכוי למצוא את השוכרים המתאימים.

 

מה הופך את מאגר הלקוחות שלנו לבלעדי?

 • 1. מנויים איכותיים:
  המנויים שלנו הם אנשים רציניים המחפשים דירות בלעדיות. הם משלמים דמי מנוי בכדי לקבל גישה לנתוני המאגר שלנו, מה שאומר שהם מחפשים באופן פעיל את הדירה הבאה שלהם. ייתרון זה מבטיח שבעלי דירות אשר מפרסמים באתר שלנו מגיעים לקהל בעל מוטיבציה למציאת דירה.
 • 2. קהל יעד:
  יש לנו מערכת חכמה המאפשרת להפיץ מידע ממוקד לכל לקוח ולקוח בהתאם לדרישות ולתנאים הספציפיים שלו. המשמעות היא שבעלי דירות יכולים להיות בטוחים שהנכס שלהם מוצג לדיירים פוטנציאליים שמתעניינים באמת בסוג הדירה שיש להם להציע.
 • 3. ללא עמלות תיווך:
  שוכרים פוטנציאליים רבים מחפשים באופן פעיל דירות ללא עמלות תיווך. על ידי פרסום אצלנו,  בעלי דירות יכולים למשוך דיירים אשר מחפשים נכסים ללא עלות נוספת של דמי תיווך. דבר זה מעניק לבעלי הדירות יתרון משמעותי ובכך מגדיל את הסיכויים למציאת השוכרים המתאימים.
 • 4. קשר ישיר:
  המערכת שלנו מאפשרת ללקוחות ליצור קשר ישיר עם בעלי הדירות, ללא שום גורף נוסף באמצע. בזכות תקשורת ישירה בין הלקוח לבעל הדירה ניתן להבטיח הליך השכרה יעיל ושקוף.

 

בעל דירה להשכרה?

יש לי נכס להשכרה ואשמח לפרסמו אצלכם במאגר
לפרסום חינם

בעלי דירות להשכרה

רוצים להשכיר את הדירה שלכם?
לפרסום חינם לחץ כאן

בעל דירה למכירה?

יש לי נכס למכירה ואשמח לפרסמו אצלכם במאגר
לפרסום חינם

בעלי דירות למכירה

רוצים למכור את הדירה שלכם?
לפרסום חינם לחץ כאן


 

מדוע חיסכון בדמי תיווך זה ייתרון משמעותי כל כך?

תשלום דמי תיווך יכול להיות נטל כספי משמעותי גן לבעלי הדירות וגן לדיירים. לפניכם שלוש סיבות מדוע חיסכון בדמי תיווך היא בחירה נכונה:

 • 1. חיסכון בעלויות:
  אחד היתרונות הבולטים ביותר של פרסום ב"ישא ברכה" הוא האפשרות להימנע מדמי תיווך. על ידי ביטול המתווך בעלי הדירות יכולים לחסוך סכום כסף. במקום לשלם אחוזים ממחיר השכירות למתווך, בעלי הדירות יכולים להשתמש בעלויות אלו עבור הוצאות אחרות או אפילו להפחית מעלויות מחירי השכירות בכדי לעניין עוד לקוחות פוטנציאליים.
 • 2. הגברת התחרותיות:
  ביטול עמלות התיווך יכול לתת לבעלי הדירות יתרון תחרותי. שוכרים פוטנציאליים רבים מחפשים נכסים ללא דמי תיווך, מכיוון שזה מפחית את העלות הכוללת של ההשכרה. באמצעות פרסום ב"ישא ברכה" יכולים בעלי הדירות להגדיל את הסיכוי למצוא שוכרים במהירות. יתרון זה לא רק מועיל לבעלי הדירות אלא גם מהווה גורם נוסף לדיירים לבחור בדירה שלהם על פני אחרים.
 • 3. תקשורת ישירה ושקיפות:
  יתרון משמעותי נוסף של חיסכון בדמי התיווך הוא היכולת ליצור תקשורת ישירה עם שוכרים פוטנציאליים. כאשר מעורב גורם חיצוני (מתווך), עלול להיווצר חוסר שקיפות בתהליך ההשכרה, כל המידע והליך המשא ומתן עוברים דרך צד שלישי. על ידי פרסום ב"ישא ברכה", שוכרים פוטנציאליים יכולים ליצור אינטראקציה ישירה עם בעלי הדירות, לשאול שאלות ולנהל משא ומתן על תנאי השכירות. 

לסיכום, הבחירה לפרסם את הדירות שלכם להשכרה בישא ברכה היא החלטה נכונה ומשתלמת. לא רק שאתם יכולים להציג את הנכסים שלים לקהל ממוקד בחינם, אתם גם חוסכים את עמלות התיווך. 40 שנות הניסיון שלנו בתחום מבטיחים שהנכס שלכם נמצא בידיים הנכונות.

פרסום דירות להשכרה חינם